Wniosek o zakaz wjazdu do strefy Schengen dla rosyjskiego dziennikarza

W związku ze skandalicznymi wypowiedziami Władimira Sołowjowa obrażającymi Polskę i Polaków, zwróciliśmy się do Urzędu ds. Cudzoziemców z apelem o nałożenie na rosyjskiego dziennikarza zakazu wjazdu do strefy Schengen.

Poniżej prezentujemy nasze pismo:

Dodaj do zakładek Link.

73 odpowiedzi na „Wniosek o zakaz wjazdu do strefy Schengen dla rosyjskiego dziennikarza

 1. Krzysztof mówi:

  Popieram zakaz wnazdu dla tego ruskiego klamcy do strefy Schengen.To jest wyjatkowa bezczelnosc by nie powiedziec dosadniej:zaprosic Polaka do studia, opluc go i jego narod a pozniej jeszcze poszczuc ochroniarzami i wyrzucic ze studia.

 2. Jowita mówi:

  W związku ze skandalicznymi wypowiedziami Władimira Sołowjowa obrażającymi Polskę i Polaków, popieram apel o nałożenie na rosyjskiego dziennikarza zakazu wjazdu do strefy Schengen.

 3. Oburzona mówi:

  Popieram stanowisko i podjęte działanie przez RDI w sprawie rosyjskiego dziennikarza. Czas na zdecydowane działanie wobec głosicieli nieprawdy.

 4. Mirosława Wieczorek mówi:

  Popieram zakaz wjazdu do strefy Schengen W Solowjowa za haniebne kłamstwa wobec Polski

 5. Wieslaw Kulinski mówi:

  Bardzo popieram Wasza jakze potrzebna dla Polski dzialalnosc!
  Jestem stanowczo za surowymi sankcjami skierowanymi przeciwko medialnym oszustom i roznego rodzaju bandyckim praktykom majacym na celu szkalowanie dobrego imienia Polakow!
  Jestem z Wami i zycze sukcesow w walce z oszustami typu Jan Gross i wspomniany powyzej Wladimis Solowjow i im podobnymi!
  Trzeba skutecznie wyplenic te chwasty z zycia publicznego!
  Z powazaniem
  Wieslaw

 6. Czesław mówi:

  Co to za oburzenie a jak w Polsce tak twierdzi np. prof Grabowski i inni to co? Wolno im a innym nie a dlaczego prof.Gross nie ma zakazu wjazdu do naszego kraju?

  • Km mówi:

   To też są chwasty i wszyscy, którzy kłamią i szkalują dobre imię Polski i prawdziwych Polaków ! Przyjdzie czas na zapłatę, jak do władzy dojdą Narodowcy, ludzie otwórzcie umysły !

  • Rafał Potwornicki mówi:

   Brawo!
   I dokończyć ekshumację w Jedwabnym – dość Polsce i Polakom plucia w twarz!

 7. Paweł Sielski mówi:

  Zdecydowanie popieram wniosek o zakaz wjazdu Władimira Sołowjow do strefy Schengen. Dodatkowo powinien zostać pozwany w procesie o zniesławienia.

  Natomiast apeluje by Jana Grossa pozbawić Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej za brednie wypisywane i krzywdzące dobre imię NARODU POLKIEGO i polskich obywateli.
  Polscy obywatele mają najwięcej drzewek w instytucie Jad wa-Szem za ratowanie Żydów w czasie II Wojny Światowej w okupowanej przez Niemców POLSCE.

 8. Tomasz mówi:

  Popieram ! 🙂
  Prosze tez taki wniosek złożyć ws. wypowiedzi żydowskiego ministra Israel Katz

 9. Kiljański Przemysław mówi:

  Jestem za

 10. Bielik Leszek mówi:

  Rosja to stan umysłu …, który stanął w rozwoju wraz z rewolucją leninowską …

 11. Marcin mówi:

  Jak najbardziej popieram narody jak się szanują to się wtedy z nimi liczą inni tak jest świat skonstruowany

 12. Ewe mówi:

  Popieram ukaranie rosyjskiego dziennikarza, który mówi nieprawdę, kłamstwo trzeba od razu demaskować.

 13. Tadeusz Szostak mówi:

  Bardzo słuszny wniosek, który w pełni popieram !

 14. 84-latka mówi:

  JESTEM ZA !!!!

 15. Andrzej Kolatorski mówi:

  Brawo RDI

 16. Barbara_woz mówi:

  W pełni popieram waszą działalność. Nie potrzeba nam opluwaczy Polaków na tere ie unii.

 17. Stanisława mówi:

  Co z osobami szerzącymi kłamstwa Jan Gross,Jan Grabowski,Barbara Engelking,Jacek Leociak,Janina Tokarska -Bakir,Agnieszka Haska,Anna Bikont,Agnieszka Holland,Jan Hartman itd….
  Ich wyrzucić z kraju,podać do Sądu,pozbawić odznaczeń i awansów ?
  Akcja powinna być szerzej zakreślona bo kłamstwo się rozlewa i staje się wiarą dla maluczkich i nie mających wiedzy .

  • Z.K.Pilarski mówi:

   Słusznie!

  • Wyobcowany mówi:

   Panie Stanislawie.
   Ja jestem z PNEM w 100% zgodny i jeszcze chcialbym aby ,nasz
   byly prezydent ” BOLEK”tez do tej grupy nalezal. Oklamujac ludzi–
   za co otrzymal te doktoraty ? ktorymi sie tak chwali. Uwazam ze teraz jest czas aby wszystkie honoraria, medale , dyplomy zostaly BOLKOWI uniewaznione za to ze oklamywal i dalej oklamuje ludzi
   w polsce i polakow na calym swiecie.

  • Rafał Potwornicki mówi:

   Dlatego trzeba dokończyć ekshumację w Jedwabnym. To jest klucz.

 18. Jerzy mówi:

  Aktywność żydowska rośnie w aspekcie przypisywania nam odpowiedzialności za wszystko, co się da. Pogoń żydowska za “mamoną”. o której mowa już w Biblii trwa do dziś (Art. 447 USA). Nie ma co liczyć na jakąkolwiek zmianą. Trzeba im stale wytykać udokumentowane akty szczególnie perfidnej wredności wobec Polski i Polaków. Żeby nie nasza pomoc, mogłoby ich już fizycznie nie być. Jerzy

 19. iwa mówi:

  nie rzucajcie sie na rosjan to pewnie zyd ten co tak plwa. Ale prosze o sankcje dla grossa i funkconariuszy muzeum polin.

 20. Maria mówi:

  Mnie to sie w glowie nie miesci, ze mozna cos takie glosic i w ogole tak sie zachowywac.

 21. Jurek mówi:

  Nie należy lekceważyć propagandy rosyjskiej telewizji.

 22. Barbara mówi:

  To skandal. Niech wskazą -ci co tak szkaluja Polakow- chociaz jedno państwo w którym karą za chronienie ŻYDÓW w czasie II wojny światowej była kara śmierci, w którym uratowano więcej ŻYDÓW niż w Polsce. Poza tym, niech szukaja innego kozła ofiarnego, nam Polakom pod tym względem nikt nie dorasta do pięt. Barbara

 23. Jan Kobierski mówi:

  Popieram ale zakaz wiazdu do Polski trzeba zakazać dla Putina, Grossa, Tuska, Merkel i Sarkozy.

 24. Zygmunt Rybczyński mówi:

  Popieram stanowczo wniosek Reduty w sprawie takiego pseudo dziennikarza. Nazwisko wprawdzie rosyjskie, ale kto wie, może pochodzi z Chazarów…!
  A co z tym grossem, grabowskim i jeszcze innymi, którzy szerzą kłamstwa i oszczerstwa pod adresem Polaków…!? Trzeba domagać się, aby odebrać takiemu grossowi Order Orła Białego…! Może zakazać wjazdu do Polski grabowskiemu, grossowi i kilku innym notorycznym kłamcom i oszczercom…!!!

 25. Jerzy mówi:

  Popieram, dziękuję RDI.

 26. Marcin mówi:

  Popieram!

 27. Andrzej mówi:

  Popieram w całej rozciągłości

 28. andrzej mówi:

  Wszystkim takim opluwaczom Polski należy zakazać wjazdu do Polski.Wszystko wskazuje na to, że taki człowiek działa na zlecenie i świadomie pisze takie teksty.

 29. Adagio mówi:

  Widać, że ta akcja opluwania Naszej Polski, to międzynarodowy spisek! Inspirowany niewątpliwe przez pejsatych z hameryki, którym marzy sie wydziedziczenie POLAKÓW Z POLSKI i durnego polinu tam posadowienie.

 30. mój głos mówi:

  Oby więcej takich ocen sytuacji.

 31. Henryka Kramarz mówi:

  To jest nie szanujący się, historyczny nieuk i fałszerz, podobnie jak Gross. Takich komediantów sobie Żydzi wychowali i oni ogłupiają świat. Musimy jakoś uświadamiać tych ogłupianych ludzi poprzez dalekosiężne media! H.K.

 32. andrzej mówi:

  Zdecydowanie jestem za zakazem!!!

 33. Marta mówi:

  Popieram! Brawo RDI

 34. romoz mówi:

  Żyd zawsze zostanie żydem, obojętnie czy w Rosji, czy w Polsce, czy w innym kraju. Dla tego “obywatela” liczy się “mamona”

 35. Marian mówi:

  Popieram. Musimy się sprzeciwiać oszczerstwom.

 36. Mieczkowska Katarzyna mówi:

  Popieram! brak słów na komentarz…

 37. marianna mówi:

  Grossa w pierws\zej kolejności należy pozwać, bo te ohydne kłamstwa rozprzestrzenia po świecie i jeszcze zarabia na nich miliony. Przecież Gros i jemu podobni, to płatni kłamcy. Co z tą naszą ustawą jest w końcu , czy wycofana czy martwa? ( O ściganiu antypolskich pomówień i kłamstw)?

 38. marianna mówi:

  Popieram też wypowiedż Czesława, “Dlaczego Gros nie ma zakazu wjazdu do Polski. Przyjeżdża bezkarnie i oczernia nas w naszym kraju. To się w głowie nie mieści co żydzi z nami robią. A inni , którzy nie są naszymi przyjaciółmi żydom wtórują wturują , wtórują.Bo jak Zydzi mogą , to i wszyscy już mogą.

 39. Ola D. mówi:

  Bardzo popieram Wasza bardzo potrzebną Polsce dzialalność!

 40. Miroslaw Kowalczuk mówi:

  Popieram zakaz wjazdu do Strefy Shengen Pana Solowoja I kazdej innej osoby, ktora bezczelnie obraza Polske I Polakow.

 41. A.J. mówi:

  Jak ktoś karmi się Grosem to nie dziw, że wyraża takie opinie o Polakach!!! Persona non grata i to dożywotnio – słuszna decyzja tak trzymać.

 42. Jerzy P. mówi:

  Muszą być konsekwencje za szerzenie kłamstwa.

 43. alicja cielecka mówi:

  popieram

 44. Jerzy mówi:

  Rosja to dziki, prawie barbarzyński kraj o niskiej kulturze i wiedzy historycznej ich “elit”. Stąd błędna wiedza o tym co działo się w Polsce przedwojennej i obecnej. Do tego często celowo zakłamywana dla celów propagandowych tumaniących własny naród. Dlatego kłamstwa J. T. Grossa świetnie wpasowują się w ich propagandową narrację wobec Polski.

 45. Franciszek mówi:

  Zero tolerancji dla gebelsowskiego zakłamywania historii.

 46. Krzysztof mówi:

  To tylko uwidacznia do czego prowadzi polityka Milczenia ! Mozemy zakazywac wjazdu royjskim dziennikarzom -ale co dalej? Jesli panstwo Polskie i my Obywatele nie zaczniemy na wszystkie dostepne sposoby zwalczac tworczosci takich artistow jak:Jan Gross,Jan Grabowski,Barbara Engelking,Jacek Leociak,Janina Tokarska -Bakir,Agnieszka Haska,Anna Bikont,Agnieszka Holland,Jan Hartman itd…. To bedziemy sie budzili raz po raz ,,z reka w nocniku,, .

 47. Jan mówi:

  Moja mama w czasie wojny przerzucala żywnośc do getta w Łodzi i za to została podczas łapankji wywieziona na roboty . Miała wtedy 14 lat. A swołocz rosyjska musi być ścigana od Pacyfiku po Atlantyk. Przykro patrzeć jak Gazprom przekupuje głupków w Europie. To polityka też Europejskiego Cesarstwa Narodu Niemieckiego. Czy Europie grożą kolejne rozbiory?

 48. Elzbieta Jørgensen mówi:

  Calkowicie popieram ten wniosek,dosyc manipulacji!!

 49. Niki3 mówi:

  Dlaczego polski rząd nie zakaże zablokować czy nawet wycofać z obiegu książki Grossa i innych na temat szkalowania Polski w czasie II wojny św?.Opluwanie Polski bez opamiętania przez lobby żydowskie osiągnęło już apogeum!

 50. Babcia mówi:

  Popieram wniosek o zakaz wjazdu.Jeszcze by się więcej znalazło osób dla których powinny być kategoryczne zakazy wjazdu.Niech się Polska w końcu zacznie szanować bo te nagminne oczerniania naszego kraju to już woła o pomstę do nieba,dlaczego na to pozwalamy??Niedługo wmówią nam że wywołaliśmy II wojnę światową!!

 51. Krzysztof z Elbląga mówi:

  Popieram apel Prezesa Reduty Dobrego Imienia-Polskiej Ligi Przeciw Zniesławieniom Pana Macieja Świrskiego do władz polskich o nałożenie na Władimira Sołowjowa zakazu wjazdu do strefy Szengen.
  Dziękuję Panu jednocześnie za wnikliwe śledzenie wydarzeń międzynarodowych i wewnątrzkrajowych i skuteczne reagowanie na wszelkie zniesławienia państwa i narodu polskiego.
  Powyższy apel w sprawie rosyjskiego dziennikarza można dodatkowo poprzeć akcją zebrania podpisów pod tekstem apelu.
  Pozdrawiam wszystkich troszczących się o los Polski.

 52. Jędrek mówi:

  RDI powinno być finansowane przez Rząd. Sowiecki kłamca WON

 53. Teresa mówi:

  Popieram. Tego ruskiego kłamcę jak i każdego oszczercy fałszującego historię naszego kraju. Również takich Polaków, którzy za srebrniki biorą w tym udział.

 54. Tadeusz1958 mówi:

  Popieram dla Wladimira Solowiowa i innych rosyjskich kłamców. Za innymi komentatorami stwierdzam, że Jestem stanowczo za surowymi sankcjami skierowanymi przeciwko medialnym oszustom i roznego rodzaju bandyckim praktykom majacym na celu szkalowanie dobrego imienia Polakow! Jestem z Wami i zycze sukcesow w walce z oszustami typu Jan Gross i wspomniany powyzej Wladimis Solowjow i im podobnymi!

 55. Zofia mówi:

  Zdecydowanie popieram wniosek zakazu wjazdu w strefę Schengen rosyjskiego dziennikarza szkalującego imię Polski.

 56. Jagoda mówi:

  Stanowczo POPIERAM!!!

 57. Robert. mówi:

  No wiec zobaczymy wkrotce jak dziala ten Europejski twor w obronie jego czlonka , Raczej spodziewam sie czlonka z ramienia i ramie w ramie z czlonkami bez czlonkow.

 58. Lee-onn mówi:

  Popieram! I dziękuję za akcję.

 59. taban62 mówi:

  popieram wniosek , serce boli patrząc jakie zniewagi wobec nas w ostatnich miesiącach są rzucane z różnych stron, ale najbardziej boli jak wobec tego zachowują się premier, prezydent i osoba pełniaca obowiązki ministra spraw zagranicznych. myślący, świadomi Polacy wreszcie przejrzeli na oczy.

 60. taban62 mówi:

  popieram wniosek , serce boli patrząc jakie zniewagi wobec nas w ostatnich miesiącach są rzucane z różnych stron, ale najbardziej boli jak wobec tego zachowują się premier, prezydent i osoba pełniaca obowiązki ministra spraw zagranicznych. myślący, świadomi Polacy wreszcie przejrzeli na oczy.proszę rozszerzyć listę o ministra kaca i innych plujących nam w twarz

 61. WARA MOSKALOM PUTINOWSKIM OD POLSKI !!!!!!

  Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *