Wniosek o zakaz wjazdu do strefy Schengen dla rosyjskiego dziennikarza

W związku ze skandalicznymi wypowiedziami Władimira Sołowjowa obrażającymi Polskę i Polaków, zwróciliśmy się do Urzędu ds. Cudzoziemców z apelem o nałożenie na rosyjskiego dziennikarza zakazu wjazdu do strefy Schengen.

Poniżej prezentujemy nasze pismo:

Dodaj do zakładek Link.

78 odpowiedzi na „Wniosek o zakaz wjazdu do strefy Schengen dla rosyjskiego dziennikarza

 1. Krzysztof mówi:

  Popieram zakaz wnazdu dla tego ruskiego klamcy do strefy Schengen.To jest wyjatkowa bezczelnosc by nie powiedziec dosadniej:zaprosic Polaka do studia, opluc go i jego narod a pozniej jeszcze poszczuc ochroniarzami i wyrzucic ze studia.

 2. Jowita mówi:

  W związku ze skandalicznymi wypowiedziami Władimira Sołowjowa obrażającymi Polskę i Polaków, popieram apel o nałożenie na rosyjskiego dziennikarza zakazu wjazdu do strefy Schengen.

 3. Oburzona mówi:

  Popieram stanowisko i podjęte działanie przez RDI w sprawie rosyjskiego dziennikarza. Czas na zdecydowane działanie wobec głosicieli nieprawdy.

 4. Mirosława Wieczorek mówi:

  Popieram zakaz wjazdu do strefy Schengen W Solowjowa za haniebne kłamstwa wobec Polski

 5. Wieslaw Kulinski mówi:

  Bardzo popieram Wasza jakze potrzebna dla Polski dzialalnosc!
  Jestem stanowczo za surowymi sankcjami skierowanymi przeciwko medialnym oszustom i roznego rodzaju bandyckim praktykom majacym na celu szkalowanie dobrego imienia Polakow!
  Jestem z Wami i zycze sukcesow w walce z oszustami typu Jan Gross i wspomniany powyzej Wladimis Solowjow i im podobnymi!
  Trzeba skutecznie wyplenic te chwasty z zycia publicznego!
  Z powazaniem
  Wieslaw

 6. Czesław mówi:

  Co to za oburzenie a jak w Polsce tak twierdzi np. prof Grabowski i inni to co? Wolno im a innym nie a dlaczego prof.Gross nie ma zakazu wjazdu do naszego kraju?

  • Km mówi:

   To też są chwasty i wszyscy, którzy kłamią i szkalują dobre imię Polski i prawdziwych Polaków ! Przyjdzie czas na zapłatę, jak do władzy dojdą Narodowcy, ludzie otwórzcie umysły !

  • Rafał Potwornicki mówi:

   Brawo!
   I dokończyć ekshumację w Jedwabnym – dość Polsce i Polakom plucia w twarz!

 7. Paweł Sielski mówi:

  Zdecydowanie popieram wniosek o zakaz wjazdu Władimira Sołowjow do strefy Schengen. Dodatkowo powinien zostać pozwany w procesie o zniesławienia.

  Natomiast apeluje by Jana Grossa pozbawić Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej za brednie wypisywane i krzywdzące dobre imię NARODU POLKIEGO i polskich obywateli.
  Polscy obywatele mają najwięcej drzewek w instytucie Jad wa-Szem za ratowanie Żydów w czasie II Wojny Światowej w okupowanej przez Niemców POLSCE.

 8. Tomasz mówi:

  Popieram ! 🙂
  Prosze tez taki wniosek złożyć ws. wypowiedzi żydowskiego ministra Israel Katz

 9. Kiljański Przemysław mówi:

  Jestem za

 10. Bielik Leszek mówi:

  Rosja to stan umysłu …, który stanął w rozwoju wraz z rewolucją leninowską …

 11. Marcin mówi:

  Jak najbardziej popieram narody jak się szanują to się wtedy z nimi liczą inni tak jest świat skonstruowany

 12. Ewe mówi:

  Popieram ukaranie rosyjskiego dziennikarza, który mówi nieprawdę, kłamstwo trzeba od razu demaskować.

 13. Tadeusz Szostak mówi:

  Bardzo słuszny wniosek, który w pełni popieram !

 14. 84-latka mówi:

  JESTEM ZA !!!!

 15. Andrzej Kolatorski mówi:

  Brawo RDI

 16. Barbara_woz mówi:

  W pełni popieram waszą działalność. Nie potrzeba nam opluwaczy Polaków na tere ie unii.

 17. Stanisława mówi:

  Co z osobami szerzącymi kłamstwa Jan Gross,Jan Grabowski,Barbara Engelking,Jacek Leociak,Janina Tokarska -Bakir,Agnieszka Haska,Anna Bikont,Agnieszka Holland,Jan Hartman itd….
  Ich wyrzucić z kraju,podać do Sądu,pozbawić odznaczeń i awansów ?
  Akcja powinna być szerzej zakreślona bo kłamstwo się rozlewa i staje się wiarą dla maluczkich i nie mających wiedzy .

  • Z.K.Pilarski mówi:

   Słusznie!

  • Wyobcowany mówi:

   Panie Stanislawie.
   Ja jestem z PNEM w 100% zgodny i jeszcze chcialbym aby ,nasz
   byly prezydent ” BOLEK”tez do tej grupy nalezal. Oklamujac ludzi–
   za co otrzymal te doktoraty ? ktorymi sie tak chwali. Uwazam ze teraz jest czas aby wszystkie honoraria, medale , dyplomy zostaly BOLKOWI uniewaznione za to ze oklamywal i dalej oklamuje ludzi
   w polsce i polakow na calym swiecie.

  • Rafał Potwornicki mówi:

   Dlatego trzeba dokończyć ekshumację w Jedwabnym. To jest klucz.

 18. Jerzy mówi:

  Aktywność żydowska rośnie w aspekcie przypisywania nam odpowiedzialności za wszystko, co się da. Pogoń żydowska za “mamoną”. o której mowa już w Biblii trwa do dziś (Art. 447 USA). Nie ma co liczyć na jakąkolwiek zmianą. Trzeba im stale wytykać udokumentowane akty szczególnie perfidnej wredności wobec Polski i Polaków. Żeby nie nasza pomoc, mogłoby ich już fizycznie nie być. Jerzy

 19. iwa mówi:

  nie rzucajcie sie na rosjan to pewnie zyd ten co tak plwa. Ale prosze o sankcje dla grossa i funkconariuszy muzeum polin.

 20. Maria mówi:

  Mnie to sie w glowie nie miesci, ze mozna cos takie glosic i w ogole tak sie zachowywac.

 21. Jurek mówi:

  Nie należy lekceważyć propagandy rosyjskiej telewizji.

 22. Barbara mówi:

  To skandal. Niech wskazą -ci co tak szkaluja Polakow- chociaz jedno państwo w którym karą za chronienie ŻYDÓW w czasie II wojny światowej była kara śmierci, w którym uratowano więcej ŻYDÓW niż w Polsce. Poza tym, niech szukaja innego kozła ofiarnego, nam Polakom pod tym względem nikt nie dorasta do pięt. Barbara

 23. Jan Kobierski mówi:

  Popieram ale zakaz wiazdu do Polski trzeba zakazać dla Putina, Grossa, Tuska, Merkel i Sarkozy.

 24. Zygmunt Rybczyński mówi:

  Popieram stanowczo wniosek Reduty w sprawie takiego pseudo dziennikarza. Nazwisko wprawdzie rosyjskie, ale kto wie, może pochodzi z Chazarów…!
  A co z tym grossem, grabowskim i jeszcze innymi, którzy szerzą kłamstwa i oszczerstwa pod adresem Polaków…!? Trzeba domagać się, aby odebrać takiemu grossowi Order Orła Białego…! Może zakazać wjazdu do Polski grabowskiemu, grossowi i kilku innym notorycznym kłamcom i oszczercom…!!!

 25. Jerzy mówi:

  Popieram, dziękuję RDI.

 26. Marcin mówi:

  Popieram!

 27. Andrzej mówi:

  Popieram w całej rozciągłości

 28. andrzej mówi:

  Wszystkim takim opluwaczom Polski należy zakazać wjazdu do Polski.Wszystko wskazuje na to, że taki człowiek działa na zlecenie i świadomie pisze takie teksty.

 29. Adagio mówi:

  Widać, że ta akcja opluwania Naszej Polski, to międzynarodowy spisek! Inspirowany niewątpliwe przez pejsatych z hameryki, którym marzy sie wydziedziczenie POLAKÓW Z POLSKI i durnego polinu tam posadowienie.

 30. mój głos mówi:

  Oby więcej takich ocen sytuacji.

 31. Henryka Kramarz mówi:

  To jest nie szanujący się, historyczny nieuk i fałszerz, podobnie jak Gross. Takich komediantów sobie Żydzi wychowali i oni ogłupiają świat. Musimy jakoś uświadamiać tych ogłupianych ludzi poprzez dalekosiężne media! H.K.

 32. andrzej mówi:

  Zdecydowanie jestem za zakazem!!!

 33. Marta mówi:

  Popieram! Brawo RDI

 34. romoz mówi:

  Żyd zawsze zostanie żydem, obojętnie czy w Rosji, czy w Polsce, czy w innym kraju. Dla tego “obywatela” liczy się “mamona”

 35. Marian mówi:

  Popieram. Musimy się sprzeciwiać oszczerstwom.

 36. Mieczkowska Katarzyna mówi:

  Popieram! brak słów na komentarz…

 37. marianna mówi:

  Grossa w pierws\zej kolejności należy pozwać, bo te ohydne kłamstwa rozprzestrzenia po świecie i jeszcze zarabia na nich miliony. Przecież Gros i jemu podobni, to płatni kłamcy. Co z tą naszą ustawą jest w końcu , czy wycofana czy martwa? ( O ściganiu antypolskich pomówień i kłamstw)?

 38. marianna mówi:

  Popieram też wypowiedż Czesława, “Dlaczego Gros nie ma zakazu wjazdu do Polski. Przyjeżdża bezkarnie i oczernia nas w naszym kraju. To się w głowie nie mieści co żydzi z nami robią. A inni , którzy nie są naszymi przyjaciółmi żydom wtórują wturują , wtórują.Bo jak Zydzi mogą , to i wszyscy już mogą.

 39. Ola D. mówi:

  Bardzo popieram Wasza bardzo potrzebną Polsce dzialalność!

 40. Miroslaw Kowalczuk mówi:

  Popieram zakaz wjazdu do Strefy Shengen Pana Solowoja I kazdej innej osoby, ktora bezczelnie obraza Polske I Polakow.

 41. A.J. mówi:

  Jak ktoś karmi się Grosem to nie dziw, że wyraża takie opinie o Polakach!!! Persona non grata i to dożywotnio – słuszna decyzja tak trzymać.

 42. Jerzy P. mówi:

  Muszą być konsekwencje za szerzenie kłamstwa.

 43. alicja cielecka mówi:

  popieram

 44. Jerzy mówi:

  Rosja to dziki, prawie barbarzyński kraj o niskiej kulturze i wiedzy historycznej ich “elit”. Stąd błędna wiedza o tym co działo się w Polsce przedwojennej i obecnej. Do tego często celowo zakłamywana dla celów propagandowych tumaniących własny naród. Dlatego kłamstwa J. T. Grossa świetnie wpasowują się w ich propagandową narrację wobec Polski.

 45. Franciszek mówi:

  Zero tolerancji dla gebelsowskiego zakłamywania historii.

 46. Krzysztof mówi:

  To tylko uwidacznia do czego prowadzi polityka Milczenia ! Mozemy zakazywac wjazdu royjskim dziennikarzom -ale co dalej? Jesli panstwo Polskie i my Obywatele nie zaczniemy na wszystkie dostepne sposoby zwalczac tworczosci takich artistow jak:Jan Gross,Jan Grabowski,Barbara Engelking,Jacek Leociak,Janina Tokarska -Bakir,Agnieszka Haska,Anna Bikont,Agnieszka Holland,Jan Hartman itd…. To bedziemy sie budzili raz po raz ,,z reka w nocniku,, .

 47. Jan mówi:

  Moja mama w czasie wojny przerzucala żywnośc do getta w Łodzi i za to została podczas łapankji wywieziona na roboty . Miała wtedy 14 lat. A swołocz rosyjska musi być ścigana od Pacyfiku po Atlantyk. Przykro patrzeć jak Gazprom przekupuje głupków w Europie. To polityka też Europejskiego Cesarstwa Narodu Niemieckiego. Czy Europie grożą kolejne rozbiory?

 48. Elzbieta Jørgensen mówi:

  Calkowicie popieram ten wniosek,dosyc manipulacji!!

 49. Niki3 mówi:

  Dlaczego polski rząd nie zakaże zablokować czy nawet wycofać z obiegu książki Grossa i innych na temat szkalowania Polski w czasie II wojny św?.Opluwanie Polski bez opamiętania przez lobby żydowskie osiągnęło już apogeum!

 50. Babcia mówi:

  Popieram wniosek o zakaz wjazdu.Jeszcze by się więcej znalazło osób dla których powinny być kategoryczne zakazy wjazdu.Niech się Polska w końcu zacznie szanować bo te nagminne oczerniania naszego kraju to już woła o pomstę do nieba,dlaczego na to pozwalamy??Niedługo wmówią nam że wywołaliśmy II wojnę światową!!

 51. Krzysztof z Elbląga mówi:

  Popieram apel Prezesa Reduty Dobrego Imienia-Polskiej Ligi Przeciw Zniesławieniom Pana Macieja Świrskiego do władz polskich o nałożenie na Władimira Sołowjowa zakazu wjazdu do strefy Szengen.
  Dziękuję Panu jednocześnie za wnikliwe śledzenie wydarzeń międzynarodowych i wewnątrzkrajowych i skuteczne reagowanie na wszelkie zniesławienia państwa i narodu polskiego.
  Powyższy apel w sprawie rosyjskiego dziennikarza można dodatkowo poprzeć akcją zebrania podpisów pod tekstem apelu.
  Pozdrawiam wszystkich troszczących się o los Polski.

 52. Jędrek mówi:

  RDI powinno być finansowane przez Rząd. Sowiecki kłamca WON

 53. Teresa mówi:

  Popieram. Tego ruskiego kłamcę jak i każdego oszczercy fałszującego historię naszego kraju. Również takich Polaków, którzy za srebrniki biorą w tym udział.

 54. Tadeusz1958 mówi:

  Popieram dla Wladimira Solowiowa i innych rosyjskich kłamców. Za innymi komentatorami stwierdzam, że Jestem stanowczo za surowymi sankcjami skierowanymi przeciwko medialnym oszustom i roznego rodzaju bandyckim praktykom majacym na celu szkalowanie dobrego imienia Polakow! Jestem z Wami i zycze sukcesow w walce z oszustami typu Jan Gross i wspomniany powyzej Wladimis Solowjow i im podobnymi!

 55. Zofia mówi:

  Zdecydowanie popieram wniosek zakazu wjazdu w strefę Schengen rosyjskiego dziennikarza szkalującego imię Polski.

 56. Jagoda mówi:

  Stanowczo POPIERAM!!!

 57. Robert. mówi:

  No wiec zobaczymy wkrotce jak dziala ten Europejski twor w obronie jego czlonka , Raczej spodziewam sie czlonka z ramienia i ramie w ramie z czlonkami bez czlonkow.

 58. Lee-onn mówi:

  Popieram! I dziękuję za akcję.

 59. taban62 mówi:

  popieram wniosek , serce boli patrząc jakie zniewagi wobec nas w ostatnich miesiącach są rzucane z różnych stron, ale najbardziej boli jak wobec tego zachowują się premier, prezydent i osoba pełniaca obowiązki ministra spraw zagranicznych. myślący, świadomi Polacy wreszcie przejrzeli na oczy.

 60. taban62 mówi:

  popieram wniosek , serce boli patrząc jakie zniewagi wobec nas w ostatnich miesiącach są rzucane z różnych stron, ale najbardziej boli jak wobec tego zachowują się premier, prezydent i osoba pełniaca obowiązki ministra spraw zagranicznych. myślący, świadomi Polacy wreszcie przejrzeli na oczy.proszę rozszerzyć listę o ministra kaca i innych plujących nam w twarz

 61. WARA MOSKALOM PUTINOWSKIM OD POLSKI !!!!!!

  Komentarz

 62. Jacek mówi:

  Ruska telewizja – jak widac bazuje na wspólnych tradycjach Mołotowa, Ribbentropa i Goebbelsa.

 63. Wlodek Moskal mówi:

  W pełni POPIERAM wniosek

 64. Marek Bronisz mówi:

  Nie ma zgody na manipulacje i fałsz.

 65. Tomasz mówi:

  Jestem nie tylko za zakazem wjazdu dla kłamliwych dziennikarzy, ale także za wprowadzeniem dotkliwych kar dla naszych rodzimych łobuzów. Ruski niech sobie plecie, ale zdrajca zawsze bardziej śmierdzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *