Od Redaktora

Maciej Świrski

Szanowni Państwo.

Mamy nadzieję, że dzięki skutecznym działaniom rządu polskiego i mądrości większości naszych Rodaków, uda się przezwyciężyć pandemię. Niedługo rozpoczną się wakacje i czas urlopów. Zanim to jednak nastąpi, czeka nas wszystkich wielki sprawdzian dojrzałości obywatelskiej- wybory prezydenckie.

Mimo koronawirusa Reduta działa aktywnie, bo zdajemy sobie sprawę jak ważne jest przekazywanie wiarygodnych informacji i prawdziwy przekaz. Zwłaszcza że, czego dowodzą zamieszczone w Magazynie artykuły, Rosja cały czas prowadzi profesjonalną i permanentną politykę dezinformacyjną. Wielu nieświadomych ludzi daje się w nią wciągnąć. Niestety nie brakuje także polityków, którzy z różnych przyczyn, stają się pudłem rezonansowym tej postsowieckiej gry.

Dlatego zachęcam Państwa do słuchania naszych cotygodniowych komentarzy politycznych w audycji Fakty Wydarzenia Opinie. Warto także zapoznać się z podcastami, w których wybitni fachowcy wyjaśniają zagrożenia wynikające z rosyjskiej propagandy i sposobów przeciwdziałania jej.

Pragnę zwrócić Państwa uwagę na najnowszy Raport Reduty „Możliwości przeciwdziałania zniesławieniom na platformach streamingowych typu Netflix”. Zdaniem autorów Raportu skutecznym sposobem trwałej zmiany wizerunku Polski i Polaków, jest dostarczenie managementowi platform strumieniowych, filmowych produkcji historycznych w najwyższej hollywoodzkiej jakości. Pozwoli to także na kreowanie na niespotykaną dotąd skalę, nowoczesnej i skutecznej polityki historycznej Państwa Polskiego. To ważny i bardzo sumienny dokument, pewno dlatego spotkał się z nieprawdopodobnym hejtem ze strony „mediów łże elit”.

Zachęcam Państwa do lektury naszego Magazynu i regularnego słuchania podcastów. Naprawdę warto!

Uprzejmie proszę Państwa o wsparcie naszej działalności, bo czasy w których działamy są trudne i bez Państwa pomocy nie będziemy mogli rozwijać naszej, tak potrzebnej Polsce, działalności.

 

Maciej Świrski

Prezes Zarządu

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.