Sukces. Austriackie Archiwum Filmowe zmieniło treść notatki na www

Austriackie Forum Filmowe zmieniło sformułowanie „polski obóz zagłady Sobibór” na „nazistowski obóz zagłady Sobibór w okupowanej Polsce”. Korektę można zobaczyć tu: http://filmarchiv.at/tribe-events/die-verwandlung-des-guten-nachbarn/ Instytucja bardzo szybko nałożyła filtr blokujący Państwa maile.

Wiemy też, że niektórzy z Państwa otrzymali odpowiedź z Archiwum Filmowego. Austriacy napisali w niej m.in. że  nikt się z nimi wcześniej nie kontaktował prosząc o korektę tekstu. Informują także, że nanieśli zmianę w artykule zaraz po otrzymaniu pierwszej wiadomości. Nie spodziewali się, że otrzymają kolejne wezwania, które sparaliżują ich pracę.

Chcemy Państwa zapewnić, że Austriackie Archiwum Filmowe otrzymało od nas wezwanie do zmiany notatki na stronie internetowej kilka dni przed tym jak poprosiliśmy Państwa o pomoc. Wczoraj wysłaliśmy do nich stosowne potwierdzenie. Z niecierpliwością czekamy na kontakt i przeprosiny.

Dziękujemy, że przyłączyli się Państwo do naszego wezwania. Razem po raz kolejny odnieśliśmy sukces.

Zespół Reduty Dobrego Imienia

komentarze 2

  1. A dlaczego nie NIEMIECKI nazistowski obóz zagłady Sobibór w okupowanej Polsce tak jak jest wpisany na liste UNESCO?? Musimy isc za ciosem i prostowac prawde do konca!

  2. a co to za zmiana?,żadna! nie nazistowski obóz (nie było i nie ma takiego Państwa) powinno być dokładnie „niemiecki obóz” !!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.